Пакет чорний "Бетмен" 24х15х9 см
- Під замовлення
- Код: ТС_пакет_чорн_бетмен
Відправка з 30 квітня 202625 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет "Бетмен" 24х15х9 см з індивідуальним текстом
Пакетик для подарунка - супер оригінальний зробити приємний комплімент від іменинниці для гостей в стилі вашого свята
Тематичний пакетик з зручними ручками виготовлений з щільного крученого крафт паперу.
Розмір пакетів 24х15х9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Крафт-папір |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Чорний |
| Бічна складка | 90 мм |
| Висота | 240 мм |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика свята | Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Мова | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



