Коробочка "Оггі та Кукарачі" для подарунків і частувань 14х9х8,5
- В наявності
- Код: ТС_крбчк_Огги и Кукарачи
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробки подарункові з малюнками тематичні (малотиражні видання)
Коробки подарункові картонні з персонажами популярних мультиплікаційних фільмів. Призначені для невеликих подарунків, цукерок, частувань.
Продаються поштучно.
Розмір: 14х9х8 см
Матеріал: Папір (щільність 300)
Переглянути всі коробочки для подарунків всі товари в стилі "Оггі та Кукарачі"
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі - для цього на сайті lenty.kiev.ua у пошуковій формі вкажіть потрібну тематику/персонаж російською (наприклад: "Оггі та Кукарачі"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Фігурна |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Персонаж | Оггі та Кукарачі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



