Пакет білий з ручками 24х15х9 см
Пакетик супер оригінальний спосіб виділити Ваш подарунок/купівля/транспорт для потрібної людини :)
Тематичний пакетик зі зручними ручками виготовлений зі щільної крученої крафт паперу. З додаванням наклейки на центр пакета
Дизайн, напис на пакеті може бути будь-який. Например "Зроблено в Україні" или "Дякуємо за покупку" или "Купуй Українське"
Дизайн пакета може бути зроблений у будь-якому стилі, у стилі мультика, спорту тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Мова написи | |
| Мова написи | Український |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴



