Коробка-сюрприз велика 70х70см (Щенячий патруль. Команда) +наклейки і декор (колір коробки може бути різний) з написом вітальним
- Немає в наявності
- Код: ТС_кор_сюрп_Патруль_коман
800 ₴
Коробка-сюрприз велика 70х70см (Щенячий патруль. Команда) +наклейки і декор (колір коробки може бути різний)
Коробка-сюрприз Щенячий патруль
Коробка-сюрприз - це незабутній подарунок та сюрприз на день народження і просто так для гарного настрою.
Порядок дій:
- Коробка-сюрприз ідеальна для великого подарунка на день народження!
- Повітряні кулі готуються, надуваються гелієм, укладаються в коробку і накриваються кришкою;
- коробка або вручається винуватцеві торжества, або розташовується в тому місці, де він обов'язково її побачить;
- когда крышка снимается с коробки, воздушные шарики с гелием взлетают вверх и создают незабываемый восторг и яркие воспоминания;
- шары с гелием могут взлететь под потолок, а могут быть закреплены к коробке, в любом случае, шары из коробки будут долго создавать праздничное настроение у того кому дарят такой подарок.
Мы подготовили схему стандартные варианты с гелиевыми шарами, которые вы можете подобрать в качестве дополнения в коробку.
Якщо ви хочете додати ще подарунок, то ви повинні попередити про це менеджера, щоб вона допомогла правильно розрахувати кількість кульок, які можна буде помістити разом з вашим подарунком.
Також, на коробку можна нанести вітальні індивідуальні написи, прикрасити коробку атласними стрічками і бантом, який використовується для упаковки подарунків. Подарунки, до створення яких було докладено свої руки, ціняться найвище. Все залежить тільки від Вашої фантазії і побажання!
Ми з радістю вам допоможемо яскраво створити тематичний набір в супер-коробку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 800 ₴



