
Серветки паперові сервірувальні з малюнком 20 шт.- Happy Birthday (Рожеві)
- Немає в наявності
- Код: СВФ_салф.Happy_розовые
50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Парфуми двошарові з малюнками 20 шт./паковання
(переважно — героїв із мультфільмів Дісней/Disney) та інших
Упаковані: по 20 штук
Розмір у розгорнутому вигляді: 24х24 см.
Малюнок:: в асортименті
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі - для цього на сайті lenty.kiev.ua у пошуковій формі вкажіть скоку тематику/персонаж російською (например: Серветки XXХ
Ви маєте можливість самостійно вибрати одноразовий посуд (одноразові картонні тарілки, стаканчики), карнавальні ковпачки на голову, одноразові скатертини, гірлянду — вимпел в одному стилі з групи Аксесуари для свята
Ми маємо паперові серветки для:
- святкування дня народження хлопчика
- святкування дня народження дівчинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в пачці | 20 шт. |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонаж | Happy Birthday-2 (Білий) |
| Візерунки і принти | Герої мультфільмів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/упаковка



