Прапорці-гірлянди середні (гірлянди з прапорців З Хрещенням) 13 прапорців 2,5 метра (12х17,5см)-
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВК_флажки_ХР_бел_2,5м
50 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Прапорці-гірлянди середні (гірлянди з прапорців З Хрещенням) 13 прапорців 2,5 метра (12х17,5см)
Гірлянди-прапорці з прапорців / вимпелів з золотими літерами виконані щільному картоні і можуть використовуватися в декорі на різні заходи (карнавал, дитячий День народження, тематичну вечірку, весілля).
Гірлянда являє собою прапорці різного кольору картону.
в комплект входить стрічка для з'єднання прапорців.
Висота прапорців 17,5 см
Ширина прапорців 12 див.
Довжина гірлянди: до 2.5 метрів
Если Вы хотите изготовить индивидуальный тираж тематических гирлянд из флажков (или других аксессуаров) по тематике, которой у нас еще нет - сообщите количество наборов (кратное числу 5, обычно, минимальный тираж: 5 упаковок/наборов) , желаемый персонаж, размеры (если они отличаются) и очень желательно приложить рисунок, чтобы мы подобрали максимально похожий дизайн. Мы рассмотрим запрос и сообщим Вам стоимость тиража.
Гірлянди - вимпели або ж паперові гірлянди прапорці - обов'язковий елемент для прикраси залу, в якому буде проводитися свято.
Прапорці-гірлянда - на будь-який смак, для хлопчиків і дівчаток, для малюків і підлітків.
Также, Вы можете заказать: Флажки-гирлянды, Гирлянда из букв "С Днём Рожденья", "З Днем Народження", Бумажные двухслойные сервировочные салфетки с рисунками из мультфильмов Дисней / Disney, одноразовые картонные детские стаканчики, карнавальные колпачки на голову, одноразовые скатерти, или же заказать готовые тематические наборы посуды и карнавальных колпачков из группы Аксессуары для праздника
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика свята | Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Тип | Гірлянда |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонаж | Виберіть персонаж! |
| Колір гірлянди | Білий |
- Ціна: 50 ₴/упаковка



