Паперова гірлянда-розтяжка для прикрашання на 1 рік. Рожеві прапорці
Являє собою написи з вирубкою на 12 місяців.
Гірлянда призначена для кріплення світлини з вашою дитиною на кожен місяць.
Матеріал: Крафтовий картон (біоматеріал)
Довжина гірлянди — 2,5 м.
До набору входить джгутова нитка для з'єднання елементів.
Розмір кожної карти: прибл. 13,5x23 см
Довжина гірлянди: приблизно 2,7 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика свята | День Народження, Дитяче свято |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



