Прапорці-гірлянди блакитний колір голограма (Happy Birthday) 13 прапорців 2,5 метра (12х17,5см.) -
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ППП_гирл_HB_лазурный_голо
50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Прапорці-гірлянди блакитний колір голограма (Happy Birthday) 13 прапорців 2,5 метра (12х17,5см.) -
Гірлянди-прапорці з прапорців / вимпелів Happy Birthday з золотими літерами виконані щільному картоні і можуть використовуватися в декорі на різні заходи (карнавал, дитячий День народження, тематичну вечірку, весілля).
Варіанти кольорів/кольорів:
- Білий
- М'ятний
- Фіолетовий
- Чорний
- Кораловий
Гірлянда являє собою прапорці різного кольору картону.
в комплект входить стрічка для з'єднання прапорців.
Висота прапорців 17,5 см
Ширина прапорців 12 см.
Довжина гірлянди: до 2.5 метрів
Подивитися усі прапорці-гірлянди в магазині тут!
Якщо Ви хочете виготовити індивідуальний тираж тематичних гірлянд з прапорців (або інших аксесуарів) за тематикою, якої у нас ще немає - повідомте кількість наборів (кратне числу 5, зазвичай, мінімальний тираж: 5 упаковок/наборів) , бажаний персонаж, розміри (якщо вони відрізняються) і дуже бажано додати малюнок, щоб ми підібрали максимально схожий дизайн. Ми розглянемо запит і повідомимо Вам вартість тиражу.
Гірлянди - вимпели або ж паперові гірлянди прапорці - обов'язковий елемент для прикраси залу, в якому буде проводитися свято.
Прапорці-гірлянда - на будь-який смак, для хлопчиків і дівчаток, для малюків і підлітків.
Також, Ви можете замовити: Прапорці-гірлянди, Гірлянда з літер "З Днем Народження", "З Днем Народження", Паперові двошарові сервірувальні серветки з малюнками з мультфільмів Disney / Disney, одноразові картонні дитячі стаканчики, карнавальні ковпачки на голову, одноразові скатертини, або ж замовити готові тематичні набори посуду та карнавальних ковпачків з групи Аксесуари для свята
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тематика свята | Анімоване свято, Дитяче свято, День Народження |
| Тип | Гірлянда |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір гірлянди | Виберіть колір/різновидність! |
- Ціна: 50 ₴



