Банер 3х2м "Instagram / Instagram Party" - Фотозона (вініловий) на день народження - Індивідуальний напис (іменний)
- Під замовлення
- Код: баннер_2х3_Инста_инд
Відправка з 09 квітня 20262 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баннер 2х3м "Инстаграм / Instagram Party" - Фотозона (виниловый) на день рождения - Индивидуальная надпись
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Банерна тканина |
| Вид за способом виготовлення | Ламінована |
| Щільність | 440 г/м2 |
| Поверхня | Матова |
| Тип | Фронтліт |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина рулону | 2 м |
| Ширина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Тематика свята | Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Мова написи | Індивідуальна напис (іменний) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



