Пакет іменний "Щенячий патруль" рожевий Скай і Еверест комплімент для гостей
Пакетик для подарунка - супер оригінальний зробити приємний комплімент від іменинниці для гостей в стилі вашого свята
Тематичний пакетик з зручними ручками виготовлений з щільного крученого крафт паперу.
З іменною наклейкою "Солодкий комплімент з ім'ям дитини"
Розмір пакетів 190х110х280 мм
Для замовлення зазначте у примітках ім'я дитини.
Виберіть всі товари в стилі Дитячого патруль
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 мм |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 110 мм |
| Матеріал | Папір |
| Висота | 280 мм |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва тематики | Щенячий патруль |
| Тематика свята | Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Мова | Російська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



