Серветки паперові сервірувальні з малюнком 20шт - 1 рік (дівчинка) / рік дівчинка "З Днем народження", одиничка (ведмедик)
- Немає в наявності
- Код: FN_слфтк_1_год_роз
60 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Салфетки бумажные сервировочные с рисунком 20шт- 1 год (девочка) / рік дівчинка "З Днем народження", Единичка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Кількість в пачці | 20 шт. |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Персонаж | 1 рік (дівчинка) / рік дівчинка "З Днем народження" |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Візерунки і принти | Одиничка (ведмедик) |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴/упаковка



