Гірлянда-Прапорці Українська символіка
гірлянда розмір: (2660*240)
12 прапорців у комплекті
з атласною стрічкою в комплекті. (входить в набір окремо)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гірлянда |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 2660 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Картон Поліграфія |
| Тематика свята | день вчителя, 1 вересня, випускний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴



