Прапорець України на паличці
Довжина палички: 40 см.
Прапорець з периметром: 28х20 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Прапорна сітка |
| Тип | Прапор |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 20 см |
| Стан | Новий |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Прапори світу |
| Довжина держака | 40 см |
| Матеріал флагштока | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴




