Прапорець України з підставкою
Довжина палички з наконечником: 31,5 см.
Висота з підставкою: 33,5 см.
Висота підставки окремо: 3,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Прапорна сітка |
| Тип | Прапор |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Вид | Ручний прапорець |
| Тематика | Прапори світу |
| Матеріал флагштока | Пластик |
| Довжина держака | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴



