Гирлянда На выпускной в садик «Прощавай садочок» укр мова ЖБ (золотое тиснение) 2,5 м
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВК_гирлянд_Прощ_садоч
90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Гирлянда На выпускной в садик «Прощавай садочок» укр мова ЖБ (золотое тиснение) 2,5 м
Гирлянда для украшения помещения в садике.
Язык. украинский
Паперова гірлянда з картонних елементів із позолоченими літерами та атласної стрічки.
Це ідеальний варіант для декору випускного
Загальна довжина гірлянди 2,3 метра.
Висота прапорців 16 см
Ширина прапорців 12 см.
Материал: Картон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гірлянда |
| Матеріал | Картон |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴



