Пакет іменний "Джиу Джитсу" комплімент для гостей 28х19х11 см
Пакетик для подарунка - супер оригінальний зробити приємний комплімент від іменинника для гостей в стилі вашого свята
Тематичний пакетик з зручними ручками виготовлений з щільного крученого крафт паперу.
З іменною наклейкою "Солодкий комплімент з ім'ям дитини" або будь-який інший напис
Розмір пакетів 190х110х280 мм
Для замовлення зазначте у примітках ім'я дитини.
Дизайн пакету може бути виконаний у будь-якому стилі, у стилі мультика, спорту тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Папір |
| Назва тематики | Маленька принцеса |
| Мова | Російська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴



