
Гірлянда паперова кружечки різнобарвні на стрічці до 2 метрів (для кульок із гелієм і для декору)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТС_гирл_круж_разн_1,5м
30 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
Гірлянда паперова кружечки різнобарвні на стрічці до 2 метрів (для кульок із гелієм і для декору)
Красива гірлянда з кружечками в різнобарвних колірній гамі. Елементи гірлянди склеєні між собою на стрічці з одного боку.
Завдяки такій різноманітності кольорів, матиме чудовий вигляд на будь-якому святі.
Довжина стрічки гірлянди ≈ 200 см. Розмір 1 кружечка: 5 см
Відстань між кружечками 6 см
Усього в гірлянда 15 гурточків
Така гірлянда буде вже готовим варіантам для гелевої кульки в стилі Поп Іт
Гірлянди-кружки виготовлені щільного паперу 150 г/м2 і можуть використовуватися в декорі на різні заходи (карнавал, дитячий День народження, тематичну вечірку, весілля).
Підійде під тематику "Поп Іт"
Гірлянда являє собою кухлі з різного кольору паперу.
Якщо вам потрібна гірлянд в інших колірній гамі або інші фігурки, повідомте про це менеджеру.
Якщо Ви хочете виготовити індивідуальний наклад тематичних гірлянд із прапорців (або інших аксесуарів) за тематикою, якою у нас ще немає — повідомте кількість наборів (кратне число 5, зазвичай, мінімальний наклад: 5 пачок/наборів), бажаний персонаж, розміри (якщо вони відрізняються) і дуже бажано прикласти малюнок, щоб ми підібрали максимально схожий дизайн. Ми досліджуємо запит і повідомимо Вам вартість тиражу.
Гірлянди — вимипели або ж паперові гірлянди прапорці — обов'язковий елемент для прикрашання залу, у якому проводитиметься свято.
Флажки-гірлянди — на будь-який смак, для хлопчиків і дівчаток, для малюків і підлітків.
Також Ви можете замовити: Флажки-гірлянди, Гірлянда з букв "З Днем Різдвяння", "З Днем Народження", Паперові двошарові сервірувальні серветки з малюнками з мультфільмів Дісней/Disney, одноразові картонні дитячі стаканчики, карнавальні ковпачки на голову, одноразові скатертини, або ж замовити готові тематичні набори посуду та карнавальних ковпачків із групи Аксесуари для свята
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика свята | Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 50 мм |
| Матеріал | Папір |
| Довжина | 4000 мм |
| Тип | Гірлянда |
| Висота | 50 мм |
| Персонаж | Поп Іт |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| колір гірлянди | Різні кольори |
- Ціна: 30 ₴/упаковка



