
Серветки паперові сервірувальні з малюнком — 15 шт./пач. HAPPY BIRTHDAY, чорно-золотої корони
- Немає в наявності
- Код: ПРА_слфтек_черно-зол_hap
40 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Парфуми двошарові з малюнками
Упаковані: по 15 штук
Розмір у розгорнутому вигляді: 33х33 см.
Розмір упаковки стандартний: 16,5х16,5х1,3 см.
Малюнок:: в асортименті
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі - для цього на сайті lenty.kiev.ua у пошуковій формі вкажіть скоку тематику/персонаж російською (наприклад: Серветки XXХ).
Ви маєте можливість самостійно вибрати одноразовий посуд (одноразові картонні тарілки, стаканчики), карнавальні ковпачки на голову, одноразові скатертини, гірлянду — вимпел в одному стилі з групи Аксесуари для свята
Ми маємо паперові серветки для:
- святкування дня народження хлопчика
- святкування дня народження дівчинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в пачці | 15 шт. |
| Кількість в упаковці | 15 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонаж | Happy Birthday |
| Візерунки і принти | Герої мультфільмів |
| Колір фону | Чорно-золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴/упаковка



