Серветки паперові сервірувальні з малюнком 20шт - Happy Birthday,горохи різнокольорові
- Немає в наявності
- Код: FN_слфтк_happy_рфзноцв
50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Двошарові серветки з малюнками 20 шт./упаковка
(переважно - героїв з мультфільмів Disney / Disney) та інших
Упаковані: по 20 штук
Розмір в розгорнутому вигляді: 33х33 див.
Розмір упаковки стандартний: 16,5х16,5х1,3 см
Малюнок:: в асортименті
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі - для цього на сайті lenty.kiev.ua у пошуковій формі вкажіть потрібну тематику/персонаж російською (наприклад: Серветки ХХХ
У вас є можливість самостійно вибрати одноразовий посуд (одноразові картонні тарілки, стаканчики), карнавальні ковпачки на голову, одноразові скатертини, гірлянду ― вимпел в одному стилі з групи Аксесуари для свята
У нас є паперові серветки для:
- святкування дня народження хлопчика
- святкування дня народження дівчинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в пачці | 20 шт. |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Розмір серветки | 33х33 (см) |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Висота | 13 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Персонаж | Happy Birthday |
| Візерунки і принти | різнокольорові смужки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/упаковка



