Коробочки для попкорну (герої мультфільмів) 5шт - Пірати, різні кольори
- Немає в наявності
- Код: ПО_Короб_Попк_Пираты
50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Набір "Коробочки для попкорну" (герої мультфільмів) 5шт/уп 14х9х9 см
Вашій увазі картонні коробочки для солодкого і попкорна в тематиці героїв з улюблених мультфільмів.
Перед замовленням - перегляньте всі варіанти коробочок
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі - для цього на сайті lenty.kiev.ua у пошуковій формі вкажіть потрібну тематику/персонаж російською (наприклад: Коробочки ХХХХХХ
Прекрасне доповнення до тематичного набору для свята або ж просто прикрасу для столу. Яскраві, привабливі,
з мультяшними персонажами. Висилаємо по всій Україні.
В упаковці: 5 штук
Розміри коробочок: 9см*9см*14см
Матеріал: Щільний картон
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 140 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 90 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Назва Персонажа | Пірати |
| Тематика свята | Дитяче свято, День Народження, Анімоване свято |
| Тип | коробочка для солодощів |
| Колір коробочки | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/упаковка



