Банер 3х2м "Щенячий Патруль" - Фотозона (вініловий) на День народження - Індивідуальний напис (іменний)
- Під замовлення
- Код: баннер_2х3_щен_патр_инд
Відправка з 09 квітня 20262 100 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Баннер 2х3м. "Щенячий Патруль" - Фотозона (виниловый) на День рождения - Индивидуальная надпись
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика свята | Анімоване свято, День Народження, Дитяче свято |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Банерна тканина |
| Вид за способом виготовлення | Ламінована |
| Довжина рулону | 2 |
| Матеріал | Банерна тканина |
| Опис банера | Різні моделі |
| Щільність | 440 г/м2 |
| Поверхня | Матова |
| Розмір банера | 2х3 |
| Тип | Фронтліт |
| Ширина | 3000 мм |
| Мова написи | Індивідуальна напис |
| Основні | |
| Час виготовлення | 3 дн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴



