Коробочки для попкорну "Принцеса/Princess/Маленька Принцеса" 5шт/упаковка-
- Немає в наявності
- Код: СвО_кор_5шт_princess
50 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Коробочки для попкорну "Принцеса/Princess/Маленька Принцеса" 5шт/упаковка 14х9х9 см
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі маленька принцеса
Прекрасне доповнення до тематичного набору для свята або ж просто прикрасу для столу. Яскраві, привабливі,
з мультяшними персонажами. Висилаємо по всій Україні.
В упаковці: 5 штук
Розміри коробочок: 9см*9см*14см
Матеріал: Щільний картон
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Princess |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика свята | Анімоване свято, Дитяче свято, День Народження |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва Персонажа | Принцеса/Princess/Маленька Принцеса |
| Тип | коробочка для солодощів |
| Колір коробочки | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/упаковка



