Набір "Коробочки для попкорну" (Кішечка) 5шт/уп 14х9х9 см
Вашій увазі картонні коробочки для солодкого і попкорна в тематиці героїв з улюблених мультфільмів.
Переглянути всі коробочки ви можете на сайті в розділі коробочки
Ви можете замовити колекцію святкової атрибутики в цьому стилі - для цього на сайті lenty.kiev.ua у пошуковій формі вкажіть потрібну тематику/персонаж російською (наприклад: Кішечка
Прекрасне доповнення до тематичного набору для свята або ж просто прикрасу для столу. Яскраві, привабливі,
з мультяшними персонажами. Висилаємо по всій Україні.
В упаковці: 5 штук
Розміри коробочок: 9см*9см*14см
Матеріал: Щільний картон
Виробництво: Україна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика свята | Дитяче свято, День Народження, Анімоване свято |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва Персонажа | Кішечка |
| Тип | коробочка для солодощів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴/упаковка



