Коробочки для подарунків і частувань "Party Box" 27Х23х9см
Коробки подарункові картонні різнобарвні.
Коробка картонна для пакування подарунків. Підходить для оформлення подарунків невеликих розмірів, біжутерії, мила, дрібних баночок, свіжих,грашок. Оправляються в розібраному вигляді. Коли складається, є ручки, а також прозоре віконце. Ціна за 1 шт.
Продаються поштучно.
Розмір: 27Х23х9 см (без урахування ручок)
Матеріал: Картон (щільність 300 г/м2)
Коробочки вирушають у розкладеному вигляді. Коробочки дуже легко збираються.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір коробочки | Виберіть колір/різновид! |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 ₴



